O nas


Karolina :
Mam na imię Karolina i z psami pracuję od 2004r. kiedy to w naszym domu pojawił się pierwszy pies. Z nim właśnie poznałam podstawy komunikacji ludzko-zwierzęcej. Ćwiczyłyśmy ratownictwo wodne i agility. Od czasu kiedy pojawiła się u mnie Triss moje życie stanęło na głowie :) Dodatkowo staram się edukować we wszystkich kierunkach jakie mnie interesują. Jestem młodszym ratownikiem WOPR, płetwonurkiem CMAS*, sędzią USDDN Level I i II, baristą i technikiem weterynaryjnym klasyfikacji R9, na swojej liście mam też skończony kurs groomerski i inseminację dużych zwierząt.
Z moimi borderami ćwiczę głównie frisbee i flyball, ale staram się robić z nimi wiele różnych rzeczy, nie lubimy monotomii ;)


Emilia :

Nazywam się Emilia, mam 17 lat. Od około trzech lat z moim spanielem ćwiczę agility, a od niedawna z borderem Karoliny - Triss  frisbee oraz Tokki - agility. Niegdyś interesowała mnie jazda konna, jednakże górę nad moim życiem przejęły psy. Jest jednak coś co równie dobrze uwielbiam robić jak praca z psami, a mianowicie fotografia. Jest ze mną od niedawna, ale strasznie się wkręciłam i poszerzam swoją wiedzę o fotografowanie przeróżnych rzeczy, chociaż głównym obiektem zdjęć są-psy. Poza fotografią, chodzę do technikum weterynaryjnego, biegam, jeżdżę na rowerze. Razem ze spanieluszkiem mamy zakręcone życie, bo nuda jest ble!

1 komentarz: